Fonds

Fonds "Dzīve bez parādiem" katru dienu palīdz cilvēkiem, kuri ir zaudējuši cerību un nespēj patstāvīgi izkļūt no parādu sloga. Darba nespēja, veselības problēmas, štata samazināšana vai privātās dzīves situācijas bieži vien kļūst par iemeslu, kad vienkāršs aizdevums kļūst par parādu, bet tā apmaksa- par nepaceļamu nastu. Pārsvarā šo cilvēku starpā ir parastie cilvēki- pasniedzēji, medicīnas darbinieki, sētnieki, un citi. Cilvēki, kuri veic svarīgu, bet maz atlagotu darbu. Bailes, nomāktība, kauns un bezizejas sajūta kļūst par šo cilvēku ikdienu, kas negatīvi ietekmē privāto un sociālo dzīvi ne tikai pašam parādniekiem, bet arī viņa tuviniekiem.
Kopā ar Jums kopš
No 2021. gada

Iedvesma

Daudzu gadu garumā darbojoties dažādos labdarības projektos, esmu pārliecinājusies, ka palīdzēt ir vienkārši, patīkami, noderīgi un pareizi. Mūsu valstī liela daļa iedzīvotāju atrodas uz nabadzības sliekšņa, kā rezultātā ir liels pieprasījums pēc patēriņa kredītiem. Kredītu līgumi ir bargi, viens laicīgi nenomaksāts rēķins ievelk parāda jūgā. Diemžēl, daudz cietušie pašu spēkiem nespēj izkļūt no tā. Lai mēs kopā varētu palīdzēt šiem cilvēkiem, tika izveidots fonds "Dzīve bez parādiem".

Mūsu uzdevums ir modināt vēlmi cilvēkos kļūt par mūsu labdarības projektu dalībniekiem, veicot ziedojumus, lai mēs varētu turpināt palīdzēt uz nabadzības sliekšņa nonākušiem cilvēkiem. Mēs noteikti zinām, ka kopā mēs varam palīdzēt, tāpēc pievienojieties mums! 

 

Fonda vadītāja

Aleksandra Platonova

Par ziedojumiem

Jūsu ziedotie līdzekļi tiek izmantoti labdarības fonda programmas aktivitātēm- parādu restrukturizācijai un to segšanai. Labdarības fonda "Dzīve bez parādiem" administratīvie izdevumi, balstoties uz labākās filantropijas prakses, tiek segti no citiem avotiem. 

Mēs esam savākuši ziedojumus
31 020 €

Fonda Manifesti

  1. Mūsu misija ir reaģēt uz sabiedrības pieprasījumu pēc sociālās transformācijas
  2. Mēs kalpojam indivīdiem un ģimenēm, kas atrodas uz nabadzības sliekšņa
  3. Mēs ievērojam globālas filantropijas tradīcijas
  4. Mēs esam pateicīgi pat par mazāko ziedojumu
  5. Mēs ticam, katrs var palīdzēt
  6. Mēs palīdzam un izglītojam
  7. Katrs cilvēks ir svarīgs, katrs gadījums ir īpašs
Es vēlos palīdzēt